poniedziałek, 11 listopada 2013

23. Liebster Blog Award

Serdecznie dziękujemy Bogusi z bloga Żywienie Twojego Psa, za nominację do Liebster Blog Award. Cieszymy się, że mamy kilku czytelników i trzymamy kciuki, by było ich jak najwięcej i postaramy się, by blog był dla Was jak najbardziej interesujący.

Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogerów jeszcze nie rozpropagowanych na tyle, na ile zasługują, czyli o mniejszej liczbie obserwatorów niż byśmy chcieli, więc daje możliwość ich rozpowszechniania. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań odebranych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

1. Lubię ludzi, którzy...
...są szczerzy i mają poczucie humoru :)

2. Czego się boję?
Samotności. Tego, że któregoś dnia zostanę całkiem sama, nie będę miała do kogo zwrócić się o pomoc i z kim porozmawiać.

3. Ulubione słowo?
Imponderabilia ;) Niby ich nie ma, a jednak są :)

4. Motto życiowe lub cytat
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"

5. Ulubiona książka lub film
Chyba nie mam takich "najulubieńszych". Lubię wracać do książki "Zew krwi" J.Londona i chętnie czytam też podobną tematycznie serię J.O. Curwooda. Ostatnio również czytam książki W. Cejrowskiego.
Jeśli chodzi o filmy, to "Miasto aniołów" jest zdecydowanie faworytem. Lubię też "Porozmawiaj z nią" Almodovara. Uwielbiam "Króla lwa" :)

6. Twoja ulubiona rasa psa
Lubię kilka. Moim marzeniem było mieć Gończego polskiego (miałam wcześniej), Rhodesian ridgebacka, Jamnika (miałam już dwa), Border collie. A skończyło się na "owczarku kaszubskim", czyli zwykłym kundelku ;)

7. Dlaczego pies?
Bo nie kot :) 
W moim domu zawsze był jakiś pies, najpierw jamnik i wyżeł, potem kolejny jamnik i gończak. Babcie miały kundelki i owczarka szkockiego. Przyjaciółka z dzieciństwa dobermana i sznaucera. Wychowywałam się wśród psów i nie wyobrażam sobie życia bez sierściuszka :) Pies motywuje do odejścia od komputera i wyjścia na spacer (moi rodzice twierdzą, że każdy z dniem przejścia na emeryturę powinien dostać od państwa psa, żeby nie siedzieć bezczynnie na kanapie ;)8. Co Cię uspokaja?
Telefon do narzeczonego. A jak on mnie wkurzy, to zdecydowanie spacer z psem ;)

9. Jak spędzasz czas ze swoim psem? 
Głównie spacery. Piłeczkowanie i frisbee (z marnym skutkiem, bo Bona szybko nudzi się dyskiem). Ćwiczyłyśmy posłuszeństwo, ale chyba nie mam do młodej cierpliwości i mam wrażenie, że nie sprawia jej to frajdy. Muszę się znów zmotywować!

10. Czy pies myśli?
Oczywiście. Wystarczy obserwować zachowanie psa, żeby się o tym przekonać!
Bona myśli głównie o tym, że zostawimy ją i już nie wrócimy :p

11. Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu?
Rodzina. Jej zdrowie i szczęście :)

Widzę, że nominacji jest wiele, więc z góry przepraszam, jeśli ktoś będzie odpowiadał na pytania po raz kolejny, ale na blogerze jestem od niedawna i nie orientuję się, kto był już nominowany. Nie znam też Was jeszcze na tyle, żeby zadawać Wam indywidualne pytania, więc będą jednakowe dla każdego :)

Nominujemy:
http://pieskumpel.blogspot.com/
http://malebialezczarnym.blogspot.com/
http://zdaniemlackiego.blogspot.com/
http://baddy-wspanialy-labrador.blogspot.com/
http://originalpoodle.blogspot.com/
http://chersi-labradoodle.blogspot.com/
http://fado-labrador-retriever-biszkoptowy.blogspot.com/
http://poprostuzuzia.blogspot.com/
http://mundkowaferajna.blogspot.com/
http://lucy-mix.blogspot.com/
http://duet-adhd.blogspot.com/

Nasze pytania:
1. Jaka jest Twoja największa wada, a jaka zaleta?
2. Co robisz w wolnym czasie?
3. Ulubiony sport?
4. Jakie jest Twoje największe marzenie?
5. Jakie cechy cenisz u innych?
6. Skąd wziął się pomysł na bloga?
7. Skąd masz swojego psa i dlaczego właśnie On?
8. Co Cię motywuje do pracy z psem?
9. Wolisz psy rasowe czy kundelki?
10. Jakie jest Twoje zdanie na temat tzw. "ras agresywnych"?
11. Jeśli nie pies, to...?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)