środa, 6 listopada 2013

21. Wspomnienia z wakacji part. 2

Poprzedni post dotyczył mojej długiej podróży na Suwalszczyznę. I podróż ta mimo przeciwnościom losu, zakończyła się pomyślnie. Przespaliśmy noc i kolejnego dnia mogliśmy beztrosko oddać się wakacyjnemu wypoczynkowi. Ach! Co to był za wyjazd! Dużo biegałam bez smyczy (Państwo też chyba się trochę wyluzowali, zaufali mi i dali trochę skorzystać z wolności). Obok naszej kwatery płynęła Czarna Hańcza, więc Państwo wylegiwali się na trawce nad rzeczką z rodziną i znajomymi, a ja biegałam wkoło i bawiłam się z psem Brata Pana - Selwą. Chodziliśmy na długie spacery nad jezioro Wigry, a nawet pływałam kajakiem! Tak, jestem kajakowym psem! :) Ech, co będę dużo mówić (szczekać), warto pojechać - cisza, błogi spokój, z dala od zgiełku miasta...
Dziś ważniejsze od tekstu są zdjęcia - może one Was zachęcą do podróży w tamte rejony. I wiecie co? Fajnie spędza się czas z Państwem, a ja nie byłam dla nich problemem wakacyjnym. Kolejny dowód na to, że nie jestem tylko chwilową zabawką. I z tego co podsłuchałam, na kolejne wakacje też już mają niezły plan... A ja jestem jego częścią! :)


Pies kajakowy :)Tutaj Pan trochę stracił panowanie nad wiosłami i prawie wbił się kajakiem w gniazdo łabędzi. Na szczęście udało się uniknąć podziobania i skończyło się na syczeniu wkurzonych łabędzich rodziców. Ale nie ma co! Pan był bardzo dzielny - sam wiosłował około 20 km!
Ja i Selwa :)

Pomost nad jeziorem WigryMikaszówka (tu robiliśmy ognisko! Tzn. człowieki robiły ;p )
3 komentarze:

  1. Ach... jak ja chce lato! Niech wróci jak najszybciej. Tym bardziej że jak nabyliśmy naszego Niko w tym roku w wakacje to wiadomo okres kwarantanny itd szczeniaczek. Dopiero od kolejnego lata będzie mógł się wyszaleć i spróbować pierwszych kąpieli:) Nie mogę się doczekać a widzę że wasz wspólny letni czas upływa owocnie!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne wakacje ! Aż się tęskni ...jeśli możesz odwiedź mój blog : http://alexandflacik.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam ^^

    OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)