poniedziałek, 16 września 2013

11. W moim magicznym domu...

Wpis będzie, krótki, ale treściwy ;) Otóż, chciałam przedstawić Wam pozostałych mieszkańców domu Państwa, bo niestety (a może stety), nie mieszkam w nim sama. Przede mną w domu pojawiła się żaba - Chwytnica czerwonooka (Agalychnis callidryas), która ma na imię "Ej!". Była Księżniczką, ale potem Pani przemyślała sprawę i doszła do wniosku, że jednak nie wie, jakiej ona jest płci. Pani zabrała ją ze sobą po tym, jak zlikwidowało się jej poprzednie miejsce pracy - duży sklep zoologiczny. Najpierw mieszkała z Panią w jej mieszkaniu studenckim, a potem Pani zabrała ją do kawalerki Pana.
Kolejnym mieszkańcem jest Gustowny Gustaw, który jest bojownikiem. Gustaw trafił do nas kilka dni temu, do akwarium, które pozostało po poprzedniej mieszkance - bojownicy o imieniu Rybson. Czasem też pomieszkują u nas świerszcze, ale szybko znikają w brzuszku Ej!. No i aktualnie mieszkają też w lodówce larwy komarów, bo Gustaw, to francuski piesek i suchego nie rusza ;)
I tak sobie razem żyjemy, w Naszym Magicznym Domu :)


Ej!:Gustowny Gustaw:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)