piątek, 31 stycznia 2014

47. Konkurs !Z czym Wam się kojarzy "Zakochany kundel"? Na pewno kojarzy się z bajką, w dodatku całkiem fajną! Od dziś będziecie mieli jeszcze jedno skojarzenie, bo w końcu i ja mam dla Was konkurs o takim właśnie tytule! :-) Oczywiście w konkursie mogą brać udział nie tylko kundelki, a samo słowo "kundel", potraktujcie pieszczotliwie ;-)
W konkursie można wygrać super torebkę (gadżet raczej dla właścicieli, niż psów) wykonaną przez Pracownię Torebek NieOczywistych Royal Trend, która jest również sponsorem nagrody.
"Zakochany kundel", to konkurs fotograficzny, którego motywem przewodnim są Walentynki ;-) Zróbcie jakąś fajną fotkę swojemu psiakowi, w romantycznej scenerii lub z jakimś walentynkowym gadżetem, ale uwaga! nie przerabiamy zdjęcia w programie graficznym.


Regulamin konkursu:

1). Organizatorem konkursu jest autorka bloga piesoswiat.blogspot.com. Sponsorem nagród jest Pracownia Torebek NieOczywistych Royal Trend,
2). Przedmiotem rozdania jest nieużywany, nowy produkt,
3). W rozdaniu wygrywa jedna osoba,
4). Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zdjęcie swojego pupila - zdjęcie nie może być poprawiane w programie graficznym (ramki, dodatki, ikonki),
5). Zwycięskie zdjęcie wybierze Pani Anna Gwóźdź (Pracownia Royal Trend),
6). Z osobą, która wygra skontaktuję się drogą mailową,
7). Na maila zwrotnego od osoby, która wygrała wraz z podaniem adresu, na który ma zostać wysłana przesyłka czekam 3 dni. W razie ich braku Sponsor wybierze inną osobę spośród tych, które wzięły udział w konkursie,
8). Konkurs trwa od 31.01.2014 do 10.02.2014 włącznie (do północy), zgłoszenia po tej dacie nie zostaną uwzględnione,
9). Wyniki rozdania podam 14.02.2014 r.,
10). Nagroda zostanie wysłana na koszt Sponsora w ciągu siedmiu dni roboczych od otrzymania adresu,
11). Nagrody mogą zostać wysłane tylko na terenie Polski
12). Do konkursu nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami)

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

1. Polubić fanpage Royal Trend na facebooku TUTAJ
2. Być publicznym obserwatorem mojego bloga
3. Dodać informację o konkursie na swoim blogu w formie osobnego posta lub banera na pasku bocznym albo udostępnić stronę Royal Trend na fb
4. Wysłać zdjęcie konkursowe do Sponsora (anna.gwozdz@royaltrend.pl) oraz Organizatora (bee.86@tlen.pl), w tytule wpisując "Konkurs - Zakochany kundel" oraz załączyć w mailu informację:

Obserwuję jako: Nick
Polubienie na fb jako: Imię i Nazwisko

Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na publikację przesłanego zdjęcia na moim blogu.


A oto nagroda :-)


A dla wszystkich czytelników bloga sklep Royal Trend oferuje zniżkę! -15 % na wszystkie torebki na hasło "piesoświat"! Wystarczy podać hasło przy zamówieniu i już ;-) Royal Trend wykonuje również torebki na zamówienie, np. z wizerunkiem Waszego zwierzaka (jest to dodatkowy koszt 50-100 zł pokrywający pracę grafika wykonującego wzór na podstawie fotografii). Bez dodatkowych opłat możecie natomiast poprosić o wykonanie dodatkowego haftu przy wizerunku psa w postaci napisu. Może to być np. imię zwierzaka, nazwa hodowli, adres bloga lub jakaś sentencja. Zachęcam do zakupów, torebki są naprawdę śliczne! :-)

3 komentarze:

 1. O jeny, taka torba to moje marzenie! Na pewno weźmiemy udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "3. Dodać informację o konkursie na swoim blogu w formie osobnego posta lub banera na pasku bocznym"
  A więc czytelnik, który nie ma bloga nie może wziąć udziału w konkursie, trochę absurdalne.

  OdpowiedzUsuń
 3. oo to muszę zdjęcie zrobić i wezmę udział !

  pozdrawiamy
  Ola i Baddy.

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)