czwartek, 20 lutego 2014

54. Lokal przyjazny psu - Kawiarnia Laba

Wyspa Bolko w Opolu, jest na pewno jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w tym mieście. Dla mieszkańców Opola i okolic, jest to idealne miejsce do wypoczynku, zarówno w ciepłe dni, kiedy można wybrać się na kajaki, na rower, czy odwiedzić Ogród Zoologiczny, jak i w dni chłodniejsze, zimowe, kiedy pozostaje spacer malowniczymi alejkami wyspy, również w towarzystwie swojego zwierzaka. Po spacerze polecam odpoczynek przy kawie i ciastku w znajdującej się w samym sercu wyspy Kawiarni Laba. Ale Laba, to nie tylko kawa i ciastko, ale również przekąski, sałatki, lunche, desery oraz cała paleta napojów, zarówno na ciepło jak i na zimno, z procentami i bez ;-) W ciepłe dni można biesiadować na pomoście nad znajdującym się tuż obok jeziorkiem. Kawiarnia przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych, wózków z dziećmi (dla potrzeb mam jest również przewijak i pieluchy), mile widziane są tam psiaki, ba! w kawiarni odbywają się nawet psie imprezy! Są oczywiście również imprezy dla człowieków, np. z okazji Walentynek, imprezy z udziałem blogerów kulinarnych, imprezy filmowe, silent disco (tego nigdy nie zrozumiem - człowieki mają założone coś na głowę i kołyszą się na wszystkie strony, skaczą, dziwnie się zachowują - czasami tak, jakby ich ktoś poraził obrożą elektryczną! Może to coś ich razi prądem? Niepojęte...). Każdy znajdzie tu coś dla siebie ;-) Lubicie to? Dajcie Labie lajka ;-)

Labowy pomost w tle:
5 komentarzy:

 1. Oby więcej takich kawiarni było :)

  http://okruszek-moj-psi-przyjaciel.blogspot.com/

  POZDRAWIAMY H&O

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji, bo rzeczywiście takich lokali jest mało.
  jak będę w Opolu to na pewno ich odwiedzę.
  Pozdrawiam
  Michał szkolenie-psow-doberman.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, żeby takie lokale były wszędzie... Marzenie o raju dla właścicieli :) Zazdroszczę Ci, że masz taką w pobliżu. Robisz też ładne zdjęcia :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie: http://ktogus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Takich lokali jest co raz więcej tylko nie wiem czemu tak cicho o nich. Niektóre miasta mają spis, ale to prywatne bloggerskie inicjatywy.

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)