piątek, 14 lutego 2014

53. Wyniki konkursu

Wyniki za 3... 2... 1..., ale najpierw kilka słów tytułem wstępu. Wszystkie zdjęcia były naprawdę super! Gdybym miała taką moc, nagrodziłabym każdego :-) Na początku konkursu pojawił się głos, że nie każdy będzie mógł wziąć udział, bo nie każdy ma bloga (zapis "udostępnij informację o konkursie na blogu"), więc zapis zmienił się trochę ("lub stronę RT na fb"). Ale w zasadzie nie każdy też ma facebooka, więc nie mógłby ani udostępnić, ani dać lajka. Nie wszyscy uczestnicy spełnili warunki, choć nie różniły się one od warunków z innych  konkursów (trochę wcześniej poobserwowaliśmy zarówno blogowe konkursy, jak i facebookowe). Mimo, że nie wszyscy warunki spełnili, z racji tego, że był to pierwszy konkurs, a zdjęć i tak było niewiele, absolutnie wszystkie fotki były brane pod uwagę. Mimo, że moim zdaniem regulamin nie był zbyt skomplikowany, postaramy się z Panią, aby następny był jeszcze bardziej przyjazny dla Was. A kolejny konkurs myślę - w okolicach wiosny, więc szykujcie się! ;-)
Przypominam, że zwycięzcę wybierała Pani Ania z Pracowni Royal Trend. Pani Ania oferuje również jednorazową zniżkę 25% dla wszystkich uczestników konkursu (jeśli ktoś będzie zainteresowany zakupem z rabatem, powinien skontaktować się mailowo z Panią Anią anna.gwozdz@royaltrend.pl). Dziś wyślę maila z prośbą o dane do wysyłki, na odpowiedź czekam 3 dni.

Pierwsze miejsce i nagroda główna wędruje do Julii B. ! Gratulacje! ;-)


I miejsce:
Pani Ania przyznała również dwa wyróżnienia! Jedno dla Aleksandry Z. za pomysłowość i drugie dla Kingi K. Wam również serdecznie gratuluję! Pani Ania przygotuje dla Was nagrody-niespodzianki. Niestety nie wiemy co to będzie, ale też chętnie się dowiemy, jak już do Was trafią ;-)


Wyróżnienie (Aleksandra Z.)Wyróżnienie (Kinga K.)
5 komentarzy:

 1. Gratulacje! Szkoda, że wysłałam taką pierwszą lepszą fotkę, mogłam wysłać lepszą, nową.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Piękne zdjęcia,szczególnie ostatnie :D. Następnym razem bardziej się postaramy :).
  Super rabat,a do kiedy można go wykorzystać ?:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla wygranych, zdjęcia są super :D Masz świetnego bloga, mogłabyś mnie informować o nowych postach? [futerkowy.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje. :3

  gorąco pozdrawiamy
  Ola i Baddy,

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulujemy :)) 1 miejsce zasłużone haha

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)