wtorek, 31 grudnia 2013

38. Do (P)siego roku!

Kochani, dziś Sylwester, więc i sylwestrowe szaleństwa przed Wami. Jeszcze raz przypominam (choć już na wieeelu blogach apelowano) - nie strzelajcie! Ogrom psich, kocich, ptasich i pozostałych istnień nie znosi strzałów, wręcz panicznie się ich boi! Ja też do takich psów należę i już z niepokojem nasłuchuję odgłosów z zewnątrz. A jest niestety czego nasłuchiwać. Na szczęście Państwo zostali ze mną w domu, bo to nasz pierwszy wspólny Sylwester i nie chcieli zostawiać mnie samej :-) Mam tutaj bezpieczne schronienia (klatka, "podłóżko", łazienka bez okien) oraz ulatniające się z dyfuzora feromony Adaptil. Damy jakoś radę ;-)
A bez fajerwerków na pewno również można się świetnie bawić!

Kilka słów o blogu:

Powstał 27 sierpnia 2013, aby przybliżyć Wam relacje między właścicielem a psem ze schroniska oraz opowiedzieć o ich problemach i radościach.
W ciągu tych 4 czterech miesięcy zaliczyliśmy:

 • ponad 2130 wejść na bloga,
 • 45 komentarzy,
 • 10 obserwatorów
 • 1 wygrany konkurs ;)
Za to wszystko serdecznie dziękujemy i prosimy o więcej. Odwiedzajcie nas, obserwujcie, piszcie komentarze, sugestie, poznajmy się jeszcze lepiej! Wkrótce i na tym blogu pojawi się jakiś konkurs ;-)

Postanowienia noworoczne? Postaram się jakoś ogarnąć i uspokoić. Nic nie obiecuję, ale naprawdę mam dobre chęci. A Pani? Coś przebąkiwała, że może zacznie biegać (jaaasne!), potem kupi pas i będziemy biegać razem. Coś też słyszałam o powrocie do treningów... Ech... oby Pani nie zabrakło motywacji albo może niech na jej drodze pojawi się jakiś motywator, który kopnie ją w zad, będzie mobilizował, pokazywał nam co robimy źle i korygował nasze błędy. Nasz prywatny trener.  Cóż, może ktoś się podejmie wyzwania, bo wcale się nie dziwię, że Pani z takim dzikusem nie chce się pokazywać na wspólnych treningach ;-) Jestem nie do  okiełznania w towarzystwie innych psów - z wszystkimi chcę się bawić. I tego chciałabym sobie i Wam życzyć - wielu wspólnych zabaw i wspaniałych spacerów. Ten rok będzie super! :-) Wszystkiego najlePSIEGO!5 komentarzy:

 1. Pięknie zdjęcie, szczęśliwego! Zapraszamy na post. Zdaniembombiego.blogspot.com
  N&B

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam!
  Zaczął się Nowy Rok, więc chciałam zacząć pisanie nowego bloga :-) Z tej okazji zapraszam WSZYSTKICH na psie-abc.blogspot.com
  Jak sama nazwa mówi będzie to PSIE ABC, więcej informacji zdobędziesz wpadając do mnie i czytając mój pierwszy post. Mam nadzieję, że spodoba się blog i będzie często odwiedzany :-D

  Pozdrawiam, Wiktoria ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego :)
  Twój pies wygląda dokładnie tak jak nasz pies, który był z nami przez prawie 20 lat :)
  Mam nadzieję, że przebrnęliście z sukcesem przez sylwestrowe fajerwerki :)
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 4. ja nie strzelam,nigdy. ;] wiem jaki to strach dla zwierząt,na całe szczęście nas biszkopcik ma głęboko gdzieś petardy i śpi jak zabity.

  pozdrawiamy
  Ola i Baddy.

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)