sobota, 6 lutego 2016

162. Konkurs fotograficzny "Na spacerze z psem"

Kochani!
Na fejsbukowym fanpage'u ruszyło wydarzenie konkursowe, Zapraszam do udziału!

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: Konkurs fotograficzny "Na spacerze z psem"

Do wygrania jest smycz Flexi Vario System w kolorze i rozmiarze wybranym przez zwycięzcę. Sponsorem nagrody jest magazyn Cztery Łapy.
Zachęcamy do polubienia fp Bona - Cundlosaurus opolensis oraz fp magazynu Cztery Łapy oraz udostępniania wydarzenia (im nas więcej, tym lepiej).O nagrodzie: Smycze Flexi Vario wraz z akcesoriami pozwalają na dowolną kompozycję elementów składowych, takich jak smycze automatyczne z regulowaną wielkością rękojeści, paski z budowaną listwą oświetleniową led, specjalnie skonstruowane paski redukujące szarpnięcia, podwójne smycze dla małych piesków oraz systemy oświetlenia montowane na rękojeści smyczy. Dodatkowe pojemniki, które można dołączyć do smyczy, to idealny schowek na rzeczy niezbędne na spacerze: przysmaki lub woreczki do sprzątania odchodów.

4 komentarze:

 1. Chyba weźmiemy udział, temat bardzo ciekawy :) I GIGANTYCZNY plus za brak zmuszania do lajkowania pierdyliardów fanapageów!
  Niestety firma mocno przesadza z promowaniem i spam robi się jak przy "Pokusie". O smyczkę można zawalczyć jeszcze tu↓
  http://merlaki.blogspot.com/2016/02/konkurs.html
  http://jaimojaspanielka.blogspot.com/2016/02/konkurs-bezpieczy-spacer.html

  Ale z drugiej strony znacznie zwiększa to szansę na wygraną

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście, ostatnio jest dużo konkursów, w których do wygrania jest ta właśnie smycz, a z tego co wiem będzie ich jeszcze kilka ;-)
  Niemniej smyczka jest warta powalczenia o nią, a tak jak mówisz, im więcej konkursów, tym większa szansa na wygraną;-)
  Ja też nie znoszę konkursów, w których trzeba "polubić milion fp, zaprosić 1000 znajomych, zalajkować moje zdjęcie w innym konkursie", a do tego "warunki mogą się jeszcze zmienić" ;-)
  Zachęcam do wzięcia udziału :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zauważyłam dużo konkursów gdzie do wygrania jest ta smyczka i wydaje się, że jest o co powalczyć, jednak to nie dla mojego Hatchiego, bo dla niego taka smycz sie nie nadaje po prostu :)

  Po za tym obserwuję i zapraszam do obserwowania mojego bloga, którego przeniosłam właśnie :)
  http://inxmyxdreamsx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nagroda warta powalczenia :) i spore szanse na wygraną to duży plus ;)
  http://labowamania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)