poniedziałek, 29 czerwca 2015

130. PSAdoptuj

W drugiej połowie maja Matka dostała na swoją skrzynkę mailową propozycję promocji adopcji psów ze schronisk. O ile Matka z całego serca popiera takie akcje, o tyle sam mail po przeczytaniu, zawieruszył się wśród spamu na matkowej poczcie. Jednak szczęśliwie podczas jej odkurzania odnalazł się i tym sposobem dziś napiszę Wam kilka słów o akcji PSAdoptuj :-)
PSAdoptuj, to akcja mająca na celu promowanie adopcji psów ze schronisk, a co za tym idzie zmniejszenie bezdomności czworonogów w Polsce.

Zacznijmy od tego, że po kontakcie z Panią Kasią, zajmującą się promocją akcji, do naszej skrzynki (tym razem pocztowej) trafiła niewielka paczuszka.

W paczce znalazły się:

 • dwa listy - jeden od Pedigree, z podziękowaniem za przyłączenie się do akcji i z krótką informacją czego ona dotyczy i drugi od psa Porky'ego, który w schronisku spędził już pięć lat, ale ciągle z nadzieją wypatruje swojego człowieka,
 • zdjęcia trzech psów czekających na nowy - autora listu Porky'ego oraz jego dwóch kumpli: Dżekiego i Murzyna,
 • prezent dla mnie (dziękuję!) - obróżka Pedigree z super metalową adresówką (z miejscem na grawer na odwrocie)

Dzięki aplikacji PSAdoptuj, można dopasować i znaleźć dla siebie przyjaciela.
Aplikacja jest dostępna w wersji www, a także na smartfony.
Z lewej strony okna znajduje się menu z jej podstawowymi funkcjami. Są wśród nich:


5 komentarzy:

 1. Co dokładnie zrobiłaś, że dostałaś tą paczuszkę? Jak dokładnie pomagasz? :)
  Też zainstalowałam apkę, polecam ;))
  Pozdrawiamy
  K&R
  http://www.roxithedog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aby pomóc wystarczy nagłośnić akcję, udostępniać informacje o psach, które szukają domów przez PSAdoptuj. Im więcej osób będzie wiedziało o PSAdoptuj, tym większa szansa na znalezienie domów psiakom.
   O pomoc w promowaniu akcji zostałam poproszona przez Panią Kasię, która pracuje dla Pedigree. To Ona się ze mną skontaktowała :-)

   Usuń
 2. Fajnie, że także przyłączyłyście się do akcji :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam już na kilku blogach o akcji i strasznie się cieszę, że coraz bardziej nagłaśnia się sprawy związane z adopcją psów :) Przez 3 lata byłam wolontariuszką i wiem ile czworonogów czeka jeszcze na swoje nowe domy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie, że są nagłaśniane takie sprawy, być może więcej psiaków znajdzie stały dom :)

  Pozdrawiamy
  http://plutoifigaro.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)