środa, 24 czerwca 2015

129. Halo, Pieseły! Jest akcja! Wyciągnij właściciela z fotela ;-)


Dobrze wiem, że wielu moich Czytelników, to osoby aktywne, spędzające każdą wolną chwilę na zabawie i treningach ze swoimi sierściuchami. Canicross, dogfrisbee, agility, to już prawie norma wśród blogerów. W zasadzie można powiedzieć, że ja i Matka jesteśmy leniuchami w porównaniu z całą resztą :-D
A teraz? Teraz możecie jeszcze promować aktywność z psem, namawiać do niej znajomych, podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, a przy okazji wygrać coś dla siebie. Mam tu na myśli korzyści materialne, bo o tym, że wygrywacie już samym prowadzeniem aktywnego trybu życia, chyba nie muszę wspominać? :-) Chciałabym Was zaprosić na wydarzenie "Wyciągnij właściciela z fotela" , które jest organizowane przez dwumiesięcznik Dog&Sport.

Jak dołączyć do akcji ?
Przede wszystkim należy odpalić facebooka i kliknąć w wydarzenie :-) Jeśli jesteś aktywny, uprawiasz sport ze swoim psem amatorsko lub profesjonalnie opowiedz o tym. Pochwal się jak to się zaczęło i kto Ci w tym pomógł. Pokaż innym co robisz i jak. Jeśli dzięki Tobie kolejne osoby stały się aktywne i zmieniły swój styl życia koniecznie o tym powiedz i pokaż psy i ich właścicieli, którzy dzięki Tobie zmienili swoje życie.
Możesz to zrobić w dowolnej formie. Wszystkie nadesłane materiały zostaną opublikowane na stronie akcji.
Zaproś znajomych niech dołączą do wydarzenia! Na najbardziej aktywne osoby czekają nagrody!


A co my z Matką robimy? Jak już wiecie z poprzednich wpisów, nie mogę uprawiać sportu zawodowo. Nie mogą to być dyscypliny, w których jakiekolwiek elementy są wymuszone, tj. skoki przez hopki, czy łapanie frisbee. Nie oznacza to, że w ogóle nie skaczę i poruszam się tylko spacerkiem. Wszelka aktywność, w której sama decyduję czy przeskoczę czy nie, niewymuszone naturalne bieganie jak najbardziej wchodzą w grę ;-)
W związku z tym pozostają nam spacery, czasem bieganie z Matką i nasze ulubione - wycieczki w górki wszelkiej maści i wysokości :-) Kiedy tylko się da :-)

6 komentarzy:

 1. Super pomysł :D My jak najbardziej należymy do grupy sportowych maniaków i cały wolny czas spędzamy aktywnie :) Może w końcu ludzie ruszą się z fotela i wyjdą na spacer ze swoimi znudzonymi czworonogami, cuda czasami się zdarzają ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie zostało zrobione pierwsze zdjęcie ? ;-)
  Shusha Schroniskowy Spaniel

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne zdjęcia, chętnie bym się ruszył z fotela, mieliśmy nawet regularny canicross, ale pies uszkodził sobie łapę (jak na ironię-nie podczas treningu)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia :) Dołączyłyśmy do wydarzenia.
  Marzy mi się kiedyś zabrać Milkę w góry :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne miejsca odwiedzacie :)
  Nie ważne co robicie, ważne, że macie z tego frajdę i coś robicie ;)

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)