piątek, 26 września 2014

100. Wyniki konkursu

Kochani! Na początku chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za wzięcie udziału w konkursie. Wszystkie zdjęcia były świetne i najchętniej każdemu przyznalibyśmy nagrodę. Wybór był naprawdę bardzo trudny. Wszystkim Uczestnikom gratulujemy cierpliwości w polowaniu na odpowiedni ziew :-) A teraz przejdźmy do wyników.


Zestaw I - zabawkę ChuckIt! + zestaw smaków i karmę O'Canis wygrywa Kasia J.


Ojczulek wybrał to zdjęcie, ponieważ jak mówi "wygląda tak samo po przebudzeniu" ;-)

***

Zestaw II - zabawkę Contempo + zestaw smaków i karmę O'Canis wygrywa Karolina i Sensi 


Ziew absolutny! :-)


Ponieważ wybór był dla Ojczulka naprawdę trudny podjął decyzję, że przyzna również dwa wyróżnienia - po jednej z każdej kategorii. I tak nagrodzimy jeszcze dwie osoby (a raczej psiaki, za piękny ziew ;-) Nagrody w postaci: zabawka niespodzianka + smaki (próbka suchej karmy, cygarko, małe kiełbaski) otrzymują:


Agata i Alex
Kasia i BohunGratulacje! :-)

Wszyscy nagrodzeni dostaną jeszcze dziś od Matki maila, na którego należy odpowiedzieć najpóźniej do poniedziałku 29.09. do godz. 24:00, podając w nim dane do wysyłki. Jeśli mail zostanie bez odpowiedzi, to (według regulaminu) po podanym terminie Ojczulek wybierze innego zwycięzcę.

10 komentarzy:

 1. Gratulacje dla zwycięzców! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy! To zdjęcie zostało zrobione w jednym z pierwszych tygodni Bohuna w naszym domu :) ale w kwestii ziewania i długości jęzora niewiele się zmieniło

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Co za jęzor u Bohuna! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla wytrwałych - na fb Bohuna może znaleźć jeszcze jeden jęzor :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia na prawdę świetne, dobry wybór! My niestety nie nadesłaliśmy fotki ze względu na to iż nie posiadamy związanej z tematem.

  Pozdrawiamy
  Ola i Baddy

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulujemy zwycięzcom :) i bardzo cieszymy się z naszej wygranej ;D
  Jęzor Bohuna wymiata :D

  http://sensitheamstuff.blogspot.cz/

  OdpowiedzUsuń
 7. Gartuluję zwycięscom. No i nie wziełam udziału :(

  H&

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)