wtorek, 18 marca 2014

61. Wróciła

Wróciła. Wyrodna Matka. Wyjechała sobie w ostatnią środę i po sześciu dniach nieobecności przyjechała, jak gdyby nigdy nic.
-"Cześć Pani Boniaczkowa! Tęskniłaś?"
- Nope.
Mnie się tak nie zostawia po prostu. I nawet się nie pożegnała, tylko buzi - buzi i do pociągu - hops! A ojcom dzieci nie chcą dawać, choć Ojciec nawet urlop wziął, żeby ze mną zostać (żebym od 4:00 nie darła japy z tęsknoty za towarzystwem). I jeść dawał. I witaminki. Taki z Pana świetny Ojciec! :-)
Dziś mam za to obiecany spacer. Mam nadzieję, że dojdzie on do skutku, bo już dzisiaj wystrzelili oboje z rana jakiś tatuaż robić... Co oni? Rodowód sobie wyrabiają czy co? Albo paszport niemiecki (po owczarku niemieckim)... ;-p
W każdym razie czekam na spacer z lekkim fochem za dłuższą nieobecność. Minę zrobiłam po Matki powrocie obrażoną. A niech wie, że nie ze mną takie numery!


6 komentarzy:

 1. Jaka ta Pańcia nie dobra... :P Życzę udanego spacerku :)

  http://okruszek-moj-psi-przyjaciel.blogspot.com/

  POZDRAWIAMY H&O

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta matka to nie dobra! :D Na pewno Ci wynagrodzi super spacerkiem! :D
  Pozdrawiamy! :)
  Nina&Figa

  figusiowyswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj mama będzie się smażyć w psim piekle;)

  jakwychowacszczesliwegopsa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. po prostu mam wrażenie że Baddy to niczym dziecko... za krótki spacer foch i zapiera się,jeżeli jest na smyczy ponieważ spacerujemy szlakiem gdzie jest wiele turystów foch... kładzie się,nie chcę iść,ma smutny wyraz pyska,spuszczę go ze smyczy cieszy się i biega,jeju. :)

  pozdrawiamy
  Ola i Baddy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj mama musi wybaczyć, ten foszek w końcu z tęsknoty;) Tzn, że kocha mamę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Foch. :D

  Tatuaż ? Ooooo. :) To niech Pańcia się pochwali.

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)