piątek, 6 marca 2015

119. Przyjaciele zwierząt

Pójdę na łatwiznę i skopiuję tekst z fejsbukowego wydarzenia, tak będzie dla Was bardziej przejrzyście, niż gdybym chciała po swojemu wszystko wytłumaczyć ;-) Przeczytajcie i napiszcie co myślicie o tej akcji :-)


PRZYJACIELE ZWIERZĄT to internetowa akcja, której celem jest zmniejszenie ilości bezdomnych zwierząt w Polsce. Wraz z zaangażowanymi w akcję uczestnikami chcemy promować odpowiedzialne podejmowanie decyzji o posiadaniu zwierzęcia oraz zwiększenie odsetka adopcji ze schronisk.
Celem akcji jest utworzenie bazy organizacji i miejsc świadczących usługi dla zwierząt domowych, które w swoich działaniach wspierają adopcję bezdomnych czworonogów.
Sklep Jeżyk24.pl udziela 10% rabatu na zakupy właścicielom adoptowanych zwierząt. Upusty innych uczestników akcji znajdziesz na stronie: http://www.pomagamy.jezyk24.pl/przyjaciele-zwierzat/
Akcja ma zasięg ogólnopolski, baza zaangażowanych instytucji ma na celu ułatwienie komunikacji pomiędzy zarówno poszczególnymi podmiotami, jak i odbiorcami akcji, dotyczącej adopcji zwierząt w poszczególnych obszarach kraju.
Chcesz pomóc znaleźć dom bezpańskim zwierzętom? Dołącz do naszego Wydarzenia i zaproś znajomych. Może ktoś planuje zakup zwierzęcia? Może masz znajomego weterynarza lub behawiorystę, który chętnie dołączy do Akcji? Zaproś do do udziału lub napisz na Tablicy Wydarzenia - skontaktujemy się z nim :)
Prowadzisz działalność usługową dla zwierząt domowych i nie jest Ci obojętny los bezdomnych czworonogów?
Dołącz do Wydarzenia i napisz parę słów o sobie. Możesz skontaktować się również z nami bezpośrednio (dane znajdują się na stronie akcji i materiałach do pobrania).


7 komentarzy:

 1. Cudownie, że tak dużo osób pomaga w tej akcji :).

  H&F
  http://jaimojaspanielka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że taka akcja powstała i sklepy oraz usługodawcy mogą wspierać adopcje psów poprzez pewne odciążenie portfeli ich właścicieli. Szkoda, że grafika promocyjna nie ma z ideą akcji nic wspólnego - na moje oko promujący ją pies jest co najmniej równie rasowy, jak mój (czyli bardzo).

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem każda akcja ku polepszeniu bezdomniaków jest dobra :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że co raz więcej jest akcji tego typu :) Świadomość ludzie dotycząca psiaków i w ogóle zwierząt będzie w końcu większa bo smutno mówić, ale jak się czyta dookoła co ludzie wyprawiają to ciemnogród i słoma z butów :/

  Pozdrawiam!
  Świat Niko

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że jest coraz więcej takich akcji! Razem zdziałamy więcej! :D Naprawdę, każda akcja dla bezdomnych psów jest dobra. Nikt praktycznie z nas nie może sobie wyobrazić, jaki to może być stres dla zwierząt mieszkających w jakiejś dziurze :(

  Czy jest możliwość tzw. "współpracy"? :)
  http://psiowaty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. My również wzięliśmy udział w tej akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, że takie akcje powstają i dużo osób bierze w nich udział :)
  http://wesolepupile.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze komentarze. Zostawiajcie też adresy Waszych blogów. Proszę nie zostawiać komentarzy w stylu "Obserwacja za obserwację", wystarczy adres bloga - jeśli będzie dla mnie interesujący, na pewno dodam do obserwowanych! :-)